Neness
Kontent i Social Media Marketing

NenessContent and Social Media Marketing

Realizacja

Neness to uznany polski producent perfum i wód po goleniu inspirowanych oryginalnymi zapachami. Posiadając liczną rzeszę fanów w Polsce, firma chciała wejść na rynek Wielkiej Brytanii.

Neness Case study on social media support
Transparent Case Study

Opis

Zespół Neness potrzebował lokalnego przedstawiciela w UK do zlokalizowania wszystkich swoich działań marketingowych online, prowadząc działalność z ich bazy w Polsce.

Potrzebowali agencji z praktycznym doświadczeniem, aby rozpocząć działalność w UK za pośrednictwem brytyjskiej wersji ich witryny e-commerce. Dzięki silnej znajomości rynku brytyjskiego i języka polskiego firma BeeBrilliant! była idealnie przygotowana do wsparcia.

Usługi

BeeBrilliant! pomogła firmie Neness w rozpoczęciu działalności w Wielkiej Brytanii poprzez szereg działań, w tym:

  • Tłumaczenie i lokalizacja treści witryny – w tym badanie ponad 150 opisów produktów i tworzenie lokalnie dostosowanych opisów treści, nagłówków i metadanych.
  • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek – kierowanie wyszukiwanych haseł związanych z produktem, zlokalizowanych na preferencje języka angielskiego, z pełnym badaniem słów kluczowych przed rozpoczęciem produkcji treści.
  • Badania influencerów – badania i rekomendacje dotyczące influencerów na Instagramie i YouTube, które tworzą treści dobrze dopasowane do produktów Neness. Badania obejmowały wstępne działania informacyjne w celu ustalenia kosztów i możliwości partnerstwa.
Transparent Case Study
Transparent Case Study
  • Uruchomienie mediów społecznościowych – założenie profili w mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie, budowa sklepu na Facebooku i tworzenie angażujących treści dystrybuowanych za pośrednictwem obu platform 5 razy w tygodniu. Zarządzanie cotygodniowymi konkursami i prezentami, produkcja filmów z recenzjami fanów i bieżąca interakcja z fanami w miarę napływu komentarzy. Zwiększenie bazy fanów o ponad 3000 obserwujących w ciągu pierwszych 3 miesięcy.
  • Reklama w mediach społecznościowych – Zarządzaj reklamami na Facebooku i Instagramie w Wielkiej Brytanii w okresie uruchomienia.
  • Obsługa klienta – z odpowiedziami na pytania z mediów społecznościowych w kanałach w Wielkiej Brytanii, które napływały za pośrednictwem poczty elektronicznej i komentarzy
Przejrzyj

Nasze prace