Learn2Excel

Mobile Learn2Excel case study

Wsparcie Marketingowe dla Learn2Excel

Learn2Excel udostępnia kursy szkoleniowe dla domów opieki społecznej i służby zdrowia w całej Wielkiej Brytanii. Od 14 lat prowadzą popularne treningi w bardzo przystępnych cenach dla małych i średnich placówek opieki.

Case study Learn2Excel on different devices
Transparent Case Study

Opis

Firma Learn2Excel, która niedawno uruchomiła nową gamę kursów szkoleniowych online, stanowiących uzupełnienie wypróbowanych i przetestowanych materiałów do nauczania na odległość w formie papierowej, postanowiła promować tę nową, ulepszoną ofertę.

Poprzedni design nie odzwierciedlał w sposób odpowiedni oferty Learn2Excel i nie generowała sprzedaży.
Klient poszukiwał nowego projektu z uwzględnieniem UX. Strona miała być główną strefą docelową dla kampanii marketingu e-mailowego i godnie reprezentować oferowane usługi. Prace miały uwzględniać SEO i strategię marketingową.

Usługi:

  • Przeprojektowanie strony internetowej – z wykorzystaniem istniejącego szablonu witryny WordPress firmy Learn2Excel, BeeBrilliant! przebudował wszystkie kluczowe strony docelowe z uwzględnieniem UX oraz przeredagowując treść z uwzględnieniem SEO.
  • Kampanie e-mailowe – regularny marketing e-mailowy do bazy danych dostawców domów opieki w Wielkiej Brytanii. Dostarczanie kombinacji porad i wskazówek dotyczących zarządzania domem opieki, a także promocji i ofert związanych ze szkoleniem personelu.
  • Copywriting – aby przedstawić tematykę techniczną w łatwej do przyswojenia formie
Transparent Case Study
Transparent Case Study
  • Blogowanie – ciągłe tworzenie treści poświęconych kluczowym kwestiom związanym z opieką społeczną. W celu dostarczenia klientom informacji o ich wartości i wzmocnienia wysiłków w zakresie pozycjonowania, kierując się długimi hasłami kluczowymi.
  • SEO – optymalizacja techniczna i on-page serwisu pod kątem kluczowych terminów zidentyfikowanych w wyniku badań. Terminy docelowe są powiązane z obszernymi wyszukiwaniami dotyczącymi szkoleń i terminologią specyficzną dla kursu.
  • Reklama PPC – konfiguracja i zarządzanie reklamami Google pay per click.
  • Telemarketing – obecnie testujemy wychodzący telemarketing w celu zabezpieczenia spotkań Zoom i demonstracji systemu z docelowymi perspektywami.
Przejrzyj

Nasze prace