Case Study

CONWY LODGE PARK

16 top 3 organic ranking
PPC CASE STUDY CONWY
48 top 10 organic rankings for conwy case study

Marketing cyfrowy + Budowa + PPC

Conwy Lodge Park oferuje szereg luksusowych domków wakacyjnych na sprzedaż, położonych na pięknym terenie o powierzchni 100 akrów w północnej Walii.

Park oferuje szereg ekskluzywnych domków o bardzo wysokim standardzie. Piękne widoki i atrakcyjna lokacja czyni to miejsce idealnym na wakacje w Wielkiej Brytanii.

Cowny Lodge Park Page Design by BeeBrilliant Marketing
Transparent Case Study

Opis

Zespół Conwy Lodge Park chciał lepiej zaprezentować swoją ofertę. Poprzednia strona internetowa nie przynosiła niestety pożądanych efektów. Głównym celem odświeżenia wizerunku online było zwiększenie produktywności witryny.

W związku z tym BeeBrilliant przystąpił do przebudowy istniejącej strony internetowej, aby lepiej zaprezentować Park w całej okazałości, a także aby ukazać różnorodność domków na sprzedaż. Nasi eksperci przeprowadzili pełną weryfikację SEO strony, a tym samym odkryli szereg poprawek potrzebnych do podniesienia pozycji witryny w rankingu Google.

Nasze podejście w 5 krokach

Skuteczne SEO to proces długoterminowy, który wymaga ciągłego zaangażowania w tworzenie treści, analizę i udoskonalanie.

W związku z tym opracowaliśmy krótką, średnią i długoterminową strategię dla Conwy Lodge Park.

Badanie słów kluczowych

Przeanalizowaliśmy kluczowe terminy, które mogą być używane przez klientów podczas poszukiwania zaufanego touroperatora.

Wybraliśmy najbardziej istotne terminy jako cele dla ich nowej strony i porównaliśmy je z ilością wyszukiwań i poziomem konkurencji.

Transparent Case Study
Conwy Lodge Park Home Page on Mobile Device Design By BeeBrilliant Marketing

Copywriting podstawowych treści

Następnie przygotowaliśmy strony docelowe, aby zaprezentować gamę domków w sprzedaży i promować park w całej jego okazałości.

Skonstruowaliśmy również wysoko konwertujące indywidualne listy domków, które można było łatwo edytować w przypadku pojawienia się zmian w ofercie.

Blogowanie dla potrzeb lokalnych

W celu wsparcia autorytetu strony w wyszukiwaniu walijskich haseł, przez dłuższy okres co miesiąc powstawały wpisy na blogu, które miały na celu przedstawienie wiedzy na temat turystyki w Północnej Walii.

Zostały one skonstruowane w taki sposób, aby odpowiadały na popularne pytania zadawane przez użytkowników Google związane z wyjazdami weekendowymi w Walii.

Kluczowe fragmenty treści zostały również zidentyfikowane dla wyszukiwań związanych z zakupem domku letniskowego lub mieszkaniem w parku.

Transparent Case Study
Transparent Case Study

Backlinking na skalę krajową

Po ustanowieniu silnej obecności w wyszukiwarce dla regionalnych terminów, przenieśliśmy uwagę na szersze, bardziej konkurencyjne, ogólnokrajowe terminy.

Treść została dostosowana do nowego kierunku i rozpoczęliśmy comiesięczne budowanie backlinków z zaufanych stron internetowych o wysokim autorytecie.

Proces ten jest w toku, ale już pokazał, że jest obiecujący, poprzez comiesięczną poprawę w rankingach ogólnokrajowych, a jeszcze więcej przed nami!

Reklamy cyfrowe (Digital ADS)

Aby dopełnić pracę nad wyszukiwaniem, przejęliśmy również zarządzanie kontem Google Ads Conwy Lodge Park.

Poprzez uruchomienie reklam w różnych formatach, od standardowych reklam tekstowych po reklamy typu performance max, display i retargeting, zaobserwowaliśmy radykalny wzrost liczby zapytań i rezerwacji widoków w każdym miesiącu.

Dzięki ostrożnemu zarządzaniu budżetem i precyzyjnemu kierowaniu reklam, reklamy działają teraz przez cały rok i nadal generują zainteresowanie, nawet gdy park jest zamknięty na zimę.

Transparent Case Study
Przejrzyj

Nasze prace